19. Harlekýn
Autor: Jindřich Zeithamml
(1949 Teplice)
datováno vpravo nahoře, signováno zezadu
Technika: olej na kartonu, datace: 1970
Šířka: 22,5cm cm, výška: 28cm cm, rámování: 36,5x31cm
Konec dražby: 17.04.2019 20:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč