545. Šapito
Autor: Jindřich Zeithamml
(1949 Teplice)
plátno na paspartě, zaskleno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno na paspartě
Šířka: 19,5cm cm, výška: 25cm cm, rámování: 38,5x28,5cm
Konec dražby: 14.07.2019 21:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč