11. První sníh

Autor: Antonín Viktorín
(1907 Tišnov - ?)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1945
Šířka: 38 cm, výška: 33 cm, rámování: 41,5 x 48 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:05 SELČ

Zbývá: 4d 20h 58m 15s

Vyvolávací cena: 1 500 Kč