Zimní nálada

Autor: Antonín Viktorín
(1907 Tišnov - ?)

signováno, datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1960
Šířka: 40,5cm cm, výška: 30,5cm cm, rámování: 47,5x58cm

Konec dražby: 17.04.2019 20:22

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč