553. Zimní nálada
Autor: Antonín Viktorín
(1907 Tišnov - ?)
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1960
Šířka: 40,5 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 47,5 x 58 cm
Konec dražby: 14.07.2019 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč