Veris přisouzeno - Dívka

Autor: Jaroslav Veris Zamazal
(1900 Vsetín - 1983 Kutná Hora)

Technika: olej na překližce
Šířka: 46 cm, výška: 39 cm, rámování: 51 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 12:30 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 8 000 Kč