Ležící dívka

Autor: Jaroslav Veris Zamazal
(1900 Vsetín - 1983 Kutná Hora)

signováno vpravo dole Veris Paris, vlevo dole autorovo věnování, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 37 cm, výška: 27 cm, rámování: 50 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.02.2020 22:30 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč