50. Na vesnici
Autor: Jiří Stejskal
(1948 Samotišky - 1988 Praha)
pochází ze souboru několika obrazů autora, nesignováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 50 x 70 cm
Konec dražby: 22.10.2019 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč