83. Odraz v řece
Autor: Jiří Stejskal
(1948 Samotišky - 1988 Praha)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1976
Šířka: 73 cm, výška: 30 cm, rámování: 39 x 81 cm
Konec dražby: 25.11.2019 21:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč