1053. Senoseč na Hutisku
Autor: Jaromír Martiník
(1928)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 43 cm, rámování: 55 x 73 cm
Konec dražby: 10.02.2020 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč