1054. Motiv z Janovic
Autor: Jaromír Martiník
(1928)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 70 cm, výška: 51 cm, rámování: 63 x 82,5 cm
Konec dražby: 10.02.2020 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč