1395. Podzim pod Lysou
Autor: Jaromír Martiník
(1928)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu, datace: 1984
Šířka: 60 cm, výška: 42 cm, rámování: 55 x 73 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč