186. Zima ve Viganticích
Autor: Jaromír Martiník
(1928)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 61 cm, rámování: 74 x 93,5 cm
Konec dražby: 20.06.2019 22:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč