188. Senoseč na Hutisku
Autor: Jaromír Martiník
(1928)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 43 cm, rámování: 55 x 73 cm
Konec dražby: 20.06.2019 22:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč