Stará Ostrava - L Formát

Autor: Jaromír Martiník
(1928)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 73,5 x 93,5 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:43 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč