328. Stará Ostrava - L Formát
Autor: Jaromír Martiník
(1928)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 73,5 x 93,5 cm
Konec dražby: 07.06.2021 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč