Clayton Adams - Fjord

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 26 cm, rámování: 42 x 50 cm

Konec dražby: 23.11.2021 19:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč