12. Clayton Adams - Fjord
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 34 cm, výška: 26 cm, rámování: 42 x 50 cm
Konec dražby: 23.11.2021 19:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč