1440. Pohled na město

Autor: Emil Weirauch
(1909 Dukovany - 1976 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rám značně poškozen
Technika: olej na kartonu, datace: 1940
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 72 cm
Stav: oděrky na rámu

Konec dražby: 10.02.2020 21:59 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč