Z Valašska

Autor: Emil Weirauch
(1909 Dukovany - 1976 Brno)

signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: tempera
Šířka: 60 cm, výška: 42 cm, rámování: 53,5 x 70 cm

Konec dražby: 09.06.2020 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč