Krajina

Autor: Emil Weirauch
(1909 Dukovany - 1976 Brno)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 37 cm, rámování: bez rámu

Konec dražby: 05.10.2020 21:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč