191. Kytice ve džbánu
Autor: Emil Weirauch
(1909 Dukovany - 1976 Brno)
Signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na malířské desce, datace: 1957
Šířka: 48 cm, výška: 66 cm, rámování: 76 x 58 cm
Konec dražby: 13.12.2022 22:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč