41. Lilie ve váze

Autor: Emil Weirauch
(1909 Dukovany - 1976 Brno)

Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 77 x 59 cm

Konec dražby: 08.11.2021 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč