41. Lilie ve váze
Autor: Emil Weirauch
(1909 Dukovany - 1976 Brno)
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 47,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 77 x 59 cm
Konec dražby: 08.11.2021 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč