91. Pohled na město
Autor: Emil Weirauch
(1909 Dukovany - 1976 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rám značně poškozen
Technika: olej na kartonu, datace: 1940
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 72 cm
Stav: oděrky na rámu
Konec dražby: 19.06.2019 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč