12. H. Votier - Vysoký most v krajině
Signováno vpravo, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 20 cm, rámování: 32 x 51,5 cm
Konec dražby: 09.11.2021 20:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč