12. H. Votier - Vysoký most v krajině

Signováno vpravo, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 20 cm, rámování: 32 x 51,5 cm

Konec dražby: 09.11.2021 20:18 SEČ

Zbývá: 12d 3h 4m 21s

Vyvolávací cena: 3 200 Kč