12. Portrét starého muže

zaskleno a rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 57 cm, rámování: 77 x 65 cm

Konec dražby: 21.10.2019 19:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč