Postavy v klobouku

Signováno a datováno vpravo dole. Paspartováno, zaskleno, rámováno.
Technika: litografie, datace: 1986
Šířka: 29 cm, výška: 41 cm, rámování: 51 x 39 cm

Konec dražby: 05.10.2021 20:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč