12. Potrét muže s dýmkou
signováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 38 cm, výška: 46 cm, rámování: pošk. 30 x 24 cm
Konec dražby: 10.08.2021 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč