V. Collin - Benátky

signováno vlevo dole, rámováno, na rámu štítek
Technika: olej na dřevě
Šířka: 20,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 40 x 35 cm

Konec dražby: 05.05.2020 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč