99. Březový háj
Autor: A. Pestinský
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 59,5 cm, rámování: 57 x 67,5 cm
Konec dražby: 07.12.2017 19:37 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč