120. Félix Perrot - Souboj

Částečně kolorovaný sádrový odlitek zpevněn zevnitř plátnem, signováno vlevo dole. Značně poškozeno.
Stav: poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 21:24 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč