120. Félix Perrot - Souboj
Částečně kolorovaný sádrový odlitek zpevněn zevnitř plátnem, signováno vlevo dole. Značně poškozeno.
Stav: poškozeno
Konec dražby: 12.12.2022 21:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč