120. Zátiší se džbánem
nesignováno, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 58 cm, výška: 36 cm, rámování: 45 x 67 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:59 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč