27. Zimní krajina
Autor: Emil Spáčil
(1891)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 50 cm, výška: 61 cm, rámování: 69 x 58 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 07.06.2021 19:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč