Zimní krajina

Autor: Emil Spáčil
(1891)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 60 cm, rámování: 72 x 82 cm
Stav: malba nečištěna

Konec dražby: 07.06.2021 19:03 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč