107. Akt

Autor: Jan Pařízek
(1942 - 2012)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 45 cm, výška: 62 cm, rámování: 66,5 x 49 cm

Konec dražby: 19.06.2019 21:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč