11. Pasáčci koz

Autor: Vilém Wünsche
(1900)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Šířka: 42 cm, výška: 29 cm, rámování: 55 x 68 cm

Konec dražby: 02.03.2020 19:10 SEČ

Zbývá: 4d 5h 54m 34s

Vyvolávací cena: 1 200 Kč