100. Krkavci u rybníka
Autor: Vladimír Kliment
(1915 - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 78 cm, výška: 66 cm, rámování: pošk.84 x 96 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč