3. Obyvatelé maringotky
Autor: Vladimír Kliment
(1915 - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 31 cm, rámování: 45 x 55 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč