50. Sevilla
Autor: Vladimír Kliment
(1915 - ?)
na reversu štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 33 cm, výška: 44 cm, rámování: 47 x 57,5 cm
Konec dražby: 20.06.2019 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč