1056. Loďka
Autor: Jan Novák
(1920 - ?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: tempera, datace: 1948
Šířka: 18 cm, výška: 13 cm, rámování: 29 x 33 cm
Konec dražby: 10.02.2020 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 750 Kč