562. Loďka

Autor: Jan Novák
(1920 - ?)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: tempera, datace: 1948
Šířka: 18 cm, výška: 13 cm, rámování: 29 x 33 cm

Konec dražby: 14.07.2019 21:51

Zbývá: 17d 11h 45m 16s

Vyvolávací cena: 750 Kč