Okno na sídlišti

Autor: Hana Hölzelová
(1927 ? - ?)

signováno a datováno vlevo, na reversu autorský štítek
Technika: olej na plátně, datace: 1974
Šířka: 90 cm, výška: 75 cm

Konec dražby: 16.04.2019 21:48

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč