121. Madona
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 15,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 38 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.10.2021 21:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč