Madona

Technika: tisk na kartonu
Šířka: 15,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 38 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 21:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč