115. Květiny
Autor: Marie Kubištová (Alma Excelsior)
(1887 Brno - 1956)
signováno vpravo dole
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 23 cm, rámování: 42 x 56 cm
Konec dražby: 24.09.2017 21:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč