83. Zátiší s ovocem
Autor: Marie Kubištová (Alma Excelsior)
(1887 Brno - 1956)
signováno vlevo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 65 cm, rámování: 80 x 116 cm
Konec dražby: 21.10.2019 22:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 11 500 Kč