1057. Květiny ve váze

Autor: František Kršňák
(1898 Třebíč - 1957 Praha)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1943
Šířka: 28 cm, výška: 43 cm, rámování: 63 x 46 cm

Konec dražby: 10.02.2020 20:55 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč