Podoby zahrady u jezírka

Autor: Ivana Grimomová
(1945 Litoměřice)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce, datace: 1988
Šířka: 50 cm, výška: 65 cm, rámování: 81 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 14.07.2019 12:32 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč