Podoby zahrady u jezírka

Autor: Ivana Grimomová
(1945 Litoměřice)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na malířské desce, datace: 1988
Šířka: 50 cm, výška: 65 cm, rámování: 81 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 16.04.2019 21:50

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč