Dílna III.

Autor: Jiří Duba
(1941 Praha)

na reversu dva autorské štítky
Technika: olej na plátně, datace: 1988
Šířka: 60 cm, výška: 50 cm, rámování: 51 x 61

Konec dražby: 16.04.2019 21:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 100 Kč