22. Zimní karavana
Autor: Jiří Malý
(1929 Rýnovice - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 48 cm, rámování: 63 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.04.2022 19:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 800 Kč