Zimní karavana

Autor: Jiří Malý
(1929 Rýnovice - ?)

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 48 cm, rámování: 63 x 80 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 20.07.2021 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 800 Kč